Немає товарів у кошику.

Рудий тарган – дуже живучий, паразит

 

Якщо станеться ядерний вибух, дуже імовірно, що таргани виживуть. Так відбулося, наприклад, у Хіросімі: таргани витримали помірні дози радіації та вижили на відстані 300 метрів від епіцентру вибуху.
Рудий тарган – дуже живучий, паразит
Щоправда, сучасні ядерні бомби значно потужніші, тому вірніше буде зазначити, що 10 % тарганів зможуть вижити при дозі опромінення у 10 000 рад. Для людини така доза радіації є смертельною.

Тривалість життя дорослого рудого таргана один рік. Для того, щоб жити, звичайно, тарганам необхідна їжа та вода. Часом господарі квартири дуже ретельно ховають їстівні припаси протягом місяців, а потім дивуються, побачивши на кухні непроханих гостей. Справа в тому, то ці комахи холоднокровні. Їм не потрібно витрачати енергію на підтримання температури тіла і обмін речовин у таких шкідників дуже сповільнений. Рудий вид тарганів без їжі спокійнісінько може прожити до 40 днів. Тому морити їх голодом не так то й легко, як може здатися на перший погляд.

А ось вода більш важлива для комах, ніж їжа. Висока вологість допомагає уникнути перегрівання, саме тому їх частіше можна побачити поблизу водопровідних труб, у ванній кімнаті, душовій. Без джерела води тарган навряд чи зможе прожити довше тижня.

А наша команда професіоналів добре знає секрети поведінки, схильності та звички тарганів. Ми впораємося із небажаними гостями, врахувавши всі особливості.
Пам’ятайте, краще один раз звернутись до професіоналів, ніж довго та не завжди результативно боротися з проблемою самотужки.