UPCA Ukrainian Pest Control Association

Пробіотики для тваринництва

PIP Universal Cleaner

Універсальний концентрований мікробіологічний продукт для очитски приміщень. Найбільшу ефективність показав у свиноводстві. Забезпечує якісний комплексний антипатогенний захист усьго об’єму приміщення. Сприяє  значному зміцненню імунної системи тварин. Має широкий спектр мікробіологічної нормалізуючої дії.

PIP Dish Soap

Гелеподібний пробіотичний засіб для миття вим’я корів до та після доїння. Забезпечує якісний комплексний антипатогенний захист підчас доїння. Має широкий спектр мікробіологічної нормалізуючої дії.

PIP Animal House Stabiliser

Комплекний концентрований мікробіологічний продукт для обробки поверхонь з високим та стійким ступенем забруднення. Забезпечує якісний комплексний антипатогенний захист всього об’єму приміщення, сприяє стійкому зміценнню імунної системи. Має широкий спектр мікробіологічної нормалізуючої дії.

PIP + Water

Потужний пробіотичний концентрат для очистки стічних вод та водостоків, активно діє на компоненти зв’язуючої матириці біоплівки, гарантовано очищує та підтримує в чистоті всі труби, насоси та резервуари. Використовується для водного устаткування будь-якого типу.